Дзвоніть вже зараз

+38 093 208 33 07

+38 097 718 62 87

Правильний вибір – це картонна упаковка!

Картонні коробки сьогодні практично повністю замінили дерев’яні та пластикові ящики. І це не дивно, оскільки вони значно легше, практичніше, прості в утилізації і що важливо екологічні. Коробки знаходять застосування в харчовій та хімічній промисловості, Упаковка техніки і збірної меблів, їх використовують при переїздах і в інших сферах. Тому правильний вибір – це картонна упаковка! Правильний вибір – це Star Pack! завжди раді вам!

Новітнє обладнання

Виробляємо тільки якісний товар

Найкраща пропозиція

Ми виробники – ніяких посередників

Піклування про клієнтів

Ми зробимо все, щоб ви до нас знову звернулися

Доставка по Україні

Будь-які обсяги замовлення, де б ви не знаходилися

Чому обирають нас?!

 • Тільки якісна продукція
 • Швидке виконання замовлення (1-2 дні)
 • Широкий спектр виробів
 • Використання новітніх технологій
 • Зручний спосіб оплати
 • Індивідуальний дизайн коробки
 • Доставка в будь-яку точку країни

КОРОБКИ

Наша компанія спеціалізується на виготовленні чотирьохклапанних коробок. Вони є найпоширенішим видом гофротари, практичні у використанні, швидко збираються і мають невисоку ціну. Також, ми виготовляємо самозбірні коробки, великогабаритну транспортну тару різних розмірів і конфігурацій з тришарового, п’ятишарового картону і мікрогофрокартону. Команія «StarPack» приймає замовлення на індивідуальне виготовлення упаковки під вашу продукцію. Термін виготовлення, залежно від кількості, становить від 1-го робочого дня! Мінімальний тираж при виготовленні коробок під замовлення – 50 шт.

   Якщо ви не до кінця впевнені в правильності обраного дизайну, наші фахівці готові допомогти. Маючи великий досвід роботи з самим матеріалом, а також використання різних технологій, ми зможемо підказати найкраще рішення.

Дзвоніть вже зараз

+38 093 208 33 07

+38 097 718 62 87

САМОЗБІРНА КОРОБКА

Коробки самозбірні з білого, бурого мікрогофрокартону – тип «паровоз». Для упаковки товару в такі коробки, на відміну від картонних ящиків, не потрібно застосовувати скотч. Можливо виготовлення коробок такої конструкції будь-яких розмірів, але одночасно потрібне виготовлення штанцформи. Або ж можна підібрати розмір коробки з тих форм, які є в наявності, що б уникнути додаткових витрат.

КОНДИТЕРСЬКА КОРОБКА

Кондитерські коробки – цей вид упаковки використовується для транспортування та зберігання цукерок, печива, тістечок, мармеладу, пастили та інших видів цієї солодкої продукції. Всі кондитерські вироби відрізняються вагою, складом, зовнішнім виглядом, але у всіх є одна спільна риса: чи не транспортабельність в м’яких упаковок. Адже для виробника важливо доставити свою продукцію до покупця: цілої, неушкодженою, з відмінним товарним виглядом. В умовах жорсткої конкуренції, жоден виробник не може дозволити собі виробничі втрати при зберіганні і доставці до споживача. Для перевезення таких вантажів дерев’яні або пластикові ящики не застосовуються.

ГОФРОЯЩИК З КРИШКОЮ (КАНЦЕЛЯРСЬКИЙ)

Гофроящик з кришкою це легкі коробки з міцного гофрокартону, які застосовуються для упаковки, транспортування, а також для надійного зберігання продукції легкої та харчової промисловості. Доступна ціна гофроящиків (гофротари) в Києві і в Україні, їх мала вага і високі фізичні параметри сприяли зростанню популярності цього виду упаковки у нас в країні.

Гофроящики можливо використовувати не тільки для зберігання речей, а й для транспортування посилок транспортними компаніями, що дозволить захистити вантаж від пошкоджень.

Дзвоніть вже зараз

+38 093 208 33 07

+38 097 718 62 87

КОРОБКА ПІД ПІЦУ

Виробництво коробок для піци вимагає використання якісного, сертифікованого гофрокартону, який не втрачає своїх властивостей під впливом високої температури і вологості, а також добре зберігає тепло. Коробки під піцу можуть бути виготовлені з бурого або білого гофрокартону.

ГОФРОКАРТОН

Наша компанія надає гофрокартон різної щільності:

 • Двошаровий в рулонах (прокладочний і обгортковий матеріал)
 • Тришаровий листовий (коробки і допоміжні пакувальні засоби)
 • П’ятишаровий листовий (великогабаритна високоміцна тара)
 • Микрогофрокартон листовий (упаковка для сувенірної продукції, кондитерських виробів, кріплення та інше)

Придбати гофрокартон ви можете зі складу нашої компанії в Києві, розмір листів, щільність і ціну уточнюйте у наших менеджерів.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Розрахунок готівкою

Розрахунок готівкою

ДОСТАВКА

КОНТАКТИ

ТОВ «СТАРПАК КИЇВ» 

Виробництво та склад  знаходяться:

м. Київ. 02000

Електриків провулок 17

+38 093 208 33 07
+38 097 718 62 87

 

Графік роботи:

Пн – П`т – з 9:00 до 18:00

Суб – Нд – з 10:00 до 15:00

Email: starpackkiev@gmail.com

Сайт: star-pack.com.ua

Ім`я*

Email*

Телефон*

Додати документ